
Звукоізоляційний наповнювач A4Sound Wall25 (6кв.м/рул) 10х0,6м, товщіна 25мм
273 ₴/кв.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 174-84-72
Матеріал продається кратно рулону: 6кв.м/рул
Звукопоглинальний наповнювач A4Sound Wall 25 використовується в звукоізоляційних конструкціях.
Абсолютно екологічний, не містить леткі волокна і формальдегіди, які є збудниками алергії, астми та інших захворювань.
Застосування цього матеріалу дуже ефективно в звукоізоляційних конструкціях на стелях і на стінах, також служить як утеплювач всередині приміщень.
Застосування:
- Звукоізоляція стін
- Звукоізоляція стелі
- Звукоізоляція міжкімнатних стін та перегородок.

Параметри і склад:
- Довжина матеріалу в рулоні 10м, ширина 0,6 м, товщина 25мм;
- Вага рулону 12кг; розміри рулону - 60х60х60см;
- Склад: 80% бавовна та 20% поліамідні неткані волокна;
- Матеріал "A4Sound Wall 25" екологічно чистий, стійкий до впливу мікроорганізмів, бактерій, кислот, лугів, не виділяє продуктів розпаду;
- Високі теплоізоляційні властивості з низьким коефіцієнтом теплопровідності - λ = 0,031 Вт / м ° С;
- Зручний і безпечний при монтажі. A4Sound Wall 25 ріжеться звичайними будівельними ножицями, при монтажі не пошкоджує шкіру, що особливо важливо для людей, які працюють з матеріалом;
- Паропроникність. A4Sound Wall 25 не створює перешкоди для доступу повітря. Використання матеріалів з такими властивостями запобігає ризику акумуляції вологи в перегородках стін.
Не чути гучних сусідів або звуки з вулиці, при цьому подбавши про теплоізоляцію приміщення, Вам допоможе звукоізоляційний наповнювач A4Sound Wall 25.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень, Звукоізоляція |
| Область застосування | Для каркасних конструкцій |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 10000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Щільність | 80 кг/м³ |
| Екологічний матеріал | Так |
- Ціна: 273 ₴/кв.м



