
Звукоізоляційне полотно на стелю СтопЗвук V210, (100 х 80см), 0,8 м.кв
446,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 450 ₴
- Готово до відправки
+380 (99) 007-99-19
- +380 (67) 174-84-72
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Звукоізоляційне полотно СтопЗвук V210 – оптимальне рішення для звукоізоляції натяжної стелі. Матеріал прекрасно справляється з “ефектом барабана”.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення матеріалу | Звукоізоляція |
| Область застосування | Для стель, Для каркасних конструкцій |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зниження рівня повітряного шуму | до 33 дБ RW |
| Індекс ізоляції повітряного шуму загальної конструкції | до 56 дБ Rw |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446,40 ₴






